www.futbol-mazowsze.net - wszystko co musisz wiedzieć o piłce: najświeższe informajce, wyniki spotkań, relacje na żywo, strzelcy, transfery, osobowości, szczegółowe statystyki - Twoje centrum informacji !

Shoutbox

Zabrania sie umieszczania linków i reklam! Wiadomości zawierające niedozwolene treści będą usuwane bez wczesniejszego informowanie ich autorów.

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

boobs | 29/08/2014 15:39
Medyk, będzie może jakiś news o Pucharze Polski?

Mordeczka | 28/08/2014 12:40
Najwieksze ... panuje w Wildze Garwolin-piłkarze,
trenerzy - brk szacunku dla trenera i druzyny przeciwnej.

Medyk | 27/08/2014 19:11
W pierwszej połowie w setkach 2:2, w drugiej goście stworzyli cztery sytuacje i trzy wykorzystali, Olimpia miała około dziesięciu setek, niestety po raz kolejny zawiodła skuteczność.

Medyk | 27/08/2014 18:55
Koniec: Olimpia - Przasnysz 1:3 (0:0), bramki: Mateusz Wiśniewski 54 - Paweł Olszewski 62, 66, 90+3.

Medyk | 27/08/2014 18:22
W 62' 1:1, Paweł Olszewski

Medyk | 27/08/2014 18:14
54' Mateusz Wiśniewski z wolnego i Olimpia prowadzi 1:0

Medyk | 27/08/2014 17:54
Do przerwy: Olimpia - Przasnysz 0:0, w "setkach" 2:2 Smile

kubis2121 | 27/08/2014 17:36
ZNICZ II PRUSZKÓW-OSKAR PRZYSUCHA 1:1 Mateusz Muszyński 76-Piotr Skałbania 90+

michal2069 | 24/08/2014 20:09
Victoria II Sulejówek - Bóbr Tłuszcz 4:0 (0:0) Bramki: Łukasiewicz 46'(k),67'(k), Wieczorek 80', Hrynkiewicz 90'. Bóbr od 63 minuty w 10 po czerwonej bramkarza.

Nabór do redakcji trwa Zapraszamy do pomocy w transferach

Wyniki meczów 4. kolejki w czwartej lidze oraz zaległego meczu FC Lesznowola - Błonianka

WTOREK – 26.08.2014

IV liga grupa północna

WISŁA II PŁOCK – BŁĘKITNI GĄBIN 1:1 (0:0)
BRAMKI: Kamil Kowalczyk 88 - Łukasz Kiełbasa 61
Mecz rozegrano w Gąbinie; rezerwy Wisły gospodarzem.

Zapowiedź 4. kolejki w czwartej lidze

WISŁA II PŁOCK – BŁĘKITNI GĄBIN g. 17:00
Sędziują: Artur Mital – główny, Ryszard Jarka i Kamil Majewski – liniowi (wszyscy Wydział Sędziowski – Ciechanów-Ostrołęka)
Mecz w Gąbinie; rezerwy Wisły gospodarzem.

Wyniki meczów 3. kolejki w czwartej lidze i lidze okręgowej

SOBOTA – 23.08.2014

NAREW OSTROŁĘKA – BŁĘKITNI GĄBIN 3:0 (1:0)
BRAMKI: Daniel Wargulewski 22, Marcin Gałązka 80, Damian Drężewski 88

BUG WYSZKÓW – OSTROVIA OSTRÓW MAZOWIECKA 4:0 (3:0)
BRAMKI: Łukasz Kowalczyk 5, Paweł Nowacki 25 z karnego, 84 z karnego, Kacper Rzemek 31

Zapowiedź 3. kolejki w IV lidze i lidze okręgowej

NAREW OSTROŁĘKA – BŁĘKITNI GĄBIN g. 14:00
Sędziują: Szymon Kmita – główny, Tomasz Kulesza i Jakub Lewandowski – liniowi (wszyscy Wydział Sędziowski – Warszawa)

BUG WYSZKÓW – OSTROVIA OSTRÓW MAZOWIECKA g. 15:00
Sędziują: Krzysztof Mandes – główny, Marcin Przybysz i Piotr Mandes – liniowi (wszyscy Wydział Sędziowski – Warszawa)
Obserwator: Andrzej Kołodziejski z Warszawy

Olimpia zagrała (z) głową i zgarnęła trzy punkty

Festiwal nieskuteczności pokazali w środowe popołudnie piłkarze Olimpii, a mimo to zwyciężyli wysoko 4:0. Szkoda tylko, że radość z trzech punktów popsuła nieco czerwona kartka dla Filipa Junowicza w doliczonym czasie gry.
4:0 (1:0)
Korona grała zbyt wolno i przewidywalnie, i była tego dnia tłem dla gospodarzy.

Wyniki meczów 2. kolejki w czwartej lidze i lidze okręgowej

ŚRODA – 20.08.2014

WISŁA II PŁOCK – NAREW OSTROŁĘKA 1:2 (1:0)
BRAMKI: Damian Szczepański 2 – Tomasz Niedźwiecki 58, Piotr Kubat 90
Mecz rozegrano w Płocku przy ulicy Sportowej 3.

BŁĘKITNI GĄBIN – MKS CIECHANÓW 0:3 (0:1)
BRAMKI: Damian Matusiak 37, 67, Łukasz Jarzynka 63

Zwolenianka bez żądeł. Beniaminek przegrywa na inaugurację

Dla kibiców Zwolenianki jedynym miłym akcentem niedzielnego meczu było chyba wręczenie ich drużynie nagród za awans do czwartej ligi. Prezes Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Sławomir Pietrzyk, poza pamiątkowym pucharem przekazał graczom komplet dresów.
0:1 (0:1)
Potem już tak wesoło nie było, a pierwszy celny strzał w światło bramki gospodarze oddali dopiero w 75. minucie.

Zapowiedź 2. kolejki w IV lidze i lidze okręgowej

WISŁA II PŁOCK – NAREW OSTROŁĘKA g. 17:00
Sędziują: Kamil Winiarski – główny, Michał Kowalczyk i Konrad Betcher – liniowi (wszyscy Wydział Sędziowski – Warszawa)
Obserwator: Grzegorz Ziółkowski z Płocka
Mecz w Płocku przy ulicy Sportowej 3.

BŁĘKITNI GĄBIN – MKS CIECHANÓW g. 17:00
Sędziują: Piotr Rybus – główny, Wojciech Woźniak i Jakub Lewandowski – liniowi (wszyscy Wydział Sędziowski – Warszawa)
Obserwator: Sławomir Kacperski z Płocka

Nadzieje prysły w drugiej połowie. Zawadzki ogrywa KS Konstancin

Balon pękł już w pierwszym meczu. Beniaminek z Konstancina, którego prezes Łukasz Kamiński otwarcie mówi, że interesuje go awans do trzeciej ligi, na inaugurację czwartoligowych zmagań przegrał z Ożarowianką 0:2.
0:2 (0:0)
Wynik został rozstrzygnięty w drugiej połowie, w której gospodarze zaprezentowali się zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Asysta bramkarza. Okęcie remisuje z rezerwami Znicza

Mecz ten od samego początku był bardzo wyrównany i niezbyt porywający. Akcje obu drużyn kończyły się w większości na obrońcach drużyny przeciwnej, zawodnikom rzadko udawało się oddawać strzały na bramkę. Dopiero w 26. minucie długie wybicie Pawła Pazdana mija obrońców Okęcie a do piłki dopada Mateusz Muszyński, który lobuje niezdecydowanego bramkarza Okęcia.
Po tej bramce na boisku dalej działo się niewiele. Gdy już wydawało się, że goście zejdą do szatni prowadząc, to w doliczonym czasie pierwszej połowy dogranie z rzutu wolnego wykorzystał Jan Bujak i umieścił piłkę w siatce.
Druga połowa to lekka przewaga Znicza, z której niewiele wynikało, gospodarze ograniczyli się do przeprowadzania kontr, które również były niegroźne.

Wilga goniła wynik i znów nie dała wygrać Victorii

Podziałem punktów zakończyło się starcie Victorii Sulejówek z garwolińską Wilgą. Goście uratowali punkt na kilka minut przed końcowym gwizdkiem, m.in. za sprawą Roberta Kwiatkowskiego, sprowadzonego latem z Pogoni Siedlce.
1:1 (1:0)
Podobna sytuacja miała miejsce w Sulejówku w poprzednim sezonie, kiedy to garwolinianie musieli gonić wynik i ostatecznie doprowadzili do remisu 3:3.